Skip to main content

Jak bude vypadat nová výstavba vedle parku Lesík?  Jak pokračuje přeměna kasáren na vzdělávací centrum? Dozvíte se, kdy projedete na Velkou Dobrou a že, ODS má po osmnácti letech nového kandidáta na primátora.

Aby vám nic neuniklo

Souhrn nejdůležitějších informací z Kladna každý měsíc do mailu.

    Zhruba před rokem jsem vám ukázal několik nových projektů, které na Kladně mají vyrůst. Tak tady je další z nich. Ve skutečnosti jde o dva projekty. Jeden vyroste nad Podprůhonem a druhá vedle nového parku Lesík. Na tomto místě by mělo vzniknout kolem 150 nových bytů.

    Jsem rád, že přeměna bývalých kasáren a vzdělávací a administrativní centrum jde podle plánu. Staré budovy jsou zbourané a Středočeské vodárny čekají na stavební povolení. Krom toho, co vidíte tady v vznikne i sto nových parkovacích míst. Celkem by tady měl investor utratit více než 300 milionů korun.

    Středočeský kraj začal opravou silnice na Velkou Dobrou.  Silnice by měla být v některých místech rozšířena a zvýšena tak její bezpečnost. Silnice by měla být opět průjezdná v červenci.

    Máme nového lídra do voleb. Je jím Leoš Stránský. Co chceme na kladně změnit se samozřejmě dozvíte v našem programu, který je téměř hotový.

    Střípky z něj už Leoš představil v několika rozhovorech, my ho nyní finalizujeme ale samozřejmě budeme rádi, když s zapojíte a dáte nám vědět co by nemělo chybět v pořádném Plánu pro Kladno.