Skip to main content

Kladno se posunulo v žebříčku kvality života. Silnice na Velkou Dobrou je otevřena, Sportovců zavřena, opravuje se Vinařická a zimák by měl projít kolaudací na konci prázdnin. Představili jsme druhou část našeho Plánu pro Kladno zaměřenou na bezpečnost. To je ve zkratce červen na Kladně.

Město jsme předali tak jak se má, se zásobou projektů a peněz:
Jak mohlo Kladno vypadat?

Aby vám nic neuniklo

Souhrn nejdůležitějších informací z Kladna každý měsíc do mailu.

  – Přepis textu videa –

  Kladno se posunulo v indexu kvality života. Otočil se stoupající trend z roku 2019 a Kladno se v indexu kvality života propadlo o 39 pozic z 90 místa na 129. Pokud udržíme podobné tempo, mohli bychom na dně žebříčku brzy atakovat Orlovou nebo Most.

  Zimák

  V zimním stadionu běží práce uvnitř a zkolaudováno by mělo být do konce prázdnin.

  Jak mohlo Kladno vypadat (ale nevypadá)

  Blíží se volby, takže pokud si chcete udělat představu o tom, jak mohlo město vypadat nebýt výměny na radnici mrkněte na tuto stránku. Dva roky zpátky jsem tam seznam všech projektů a harmonogram který pro ně byl připravený. Krom projektů jsme město předali se čtvrt miliardou v pokladně na jejich realizaci. Zjistíte například, že jsme mohli mít nový autobusák a sto parkovacích míst v centru, a to vše za cenu okružní křižovatky ve Vodárenské.

  Velká Dobrá

  Kraj otevřel silnici na Velkou Dobrou, kde jsou rozšířeny původně zúžené mostky.

  Sletiště

  Na mapu kruháků si tedy budeme moct brzy udělat další zářez.

  Vinařická

  A dočkal se i Švermov. Vinařická je celá rozkopaná a hotová by měla být na konci září.

  Plán pro Kladno

  No, a nakonec to nejlepší, a to je druhá část našeho Plánu pro Kladno. Pokud chcete Kladno bezpečné, čisté, a zelené. Volte za primátora Leoše.