Skip to main content

Staví se okružní křižovatky, schody do Podprůhonu jsou téměř hotové, u Kovárny bude malý park a máme Plán pro Kladno. To je ve zkratce květen na Kladně.

Aby vám nic neuniklo

Souhrn nejdůležitějších informací z Kladna každý měsíc do mailu.

    Minule jsem tady ukazoval projekt, díky kterému by měly vyrostou byty nad Podprůhonem. Jenom kousek od něj potom vyrostou nové byty nad parkem Lesík.  Jak bude vypadat ten druhý projekt, potom vidíte na přiložené vizualizaci.

    Schody do Podprůhonu jsou hotové. Omrknout je můžete 11 a 12 června kdy se tu budou konat tradiční a letos již čtyřicáté Dvorky. Ty díky hádce města s pořadateli budou v trošku netradičním režimu ale…proběhnou.

    Jak si asi každý Kladeňák všimnul, staví se dvě ohromné okružní křižovatky. Respektive jedna je okružní a ta druhá je takový šišoid. Nejčastější dotazy jsou na cenu a dobu do kdy to bude trvat. Takže cena je 86 milionů a hotovo by mělo být do konce prázdnin.

    Po dvou letech se město dostalo k tomu, aby dotáhlo okružní křižovatku Na Kovárně. V cípu, který tu zůstal bude fragment kolejnic připomínat historii vlečky na Kladně. Škoda že se nepodařilo dotáhnout propojení Panské louky a Sítenského údolí. I tam měl kus kolejnic a patníky připomínat historii železnic na Kladně.

    No a to nejlepší nakonec. Zveřejnili jsme první část našeho Plánu pro Kladno. Ohledně parkování máme jen jedno přikázání a to zní. Zaparkuješ! To a další témata se kterými jdeme do voleb jako je oprava Sítenského mostu, LaParku najdete zde.