Skip to main content
Články

Kladno 26.3.2020

By 26. 3. 2020No Comments

Od rána rozvážíme roušky. Hodně lidí, kteří pečující o své blízké, hasiči, lékárny, červený kříž, praktičtí lékaři nebo stomatologové. Jen pro představu, v čem někdo celý den pracuje to je ta paní v modrém overalu. Zítra rozvezeme zbytek a pak čekání na velkou zásilku která by měla dorazit příští týden.

V Číně je neuvěřitelný zmatek. Zatím dorazil jen zlomek toho, co bylo objednáno. Většina zdravotnického materiálu, který jsme v týdnu rozváželi, je domácí výroba nebo dovoz z okolích zemí.


Přišly vlajky. Úplně jsem zapomněl na objednávku, kterou jsme dělali před touhle krizí. Štvalo mě, že každá malá ves má vlajku a nasvícené náměstí. Metropole jako je Kladno nic. ? U nás se státní vlajka vyvěšovala jen na svátky, jako bychom se za to styděli. Tak teď máme na radnici ty dvě nejdůležitější. Kladenskou a vlajku České republiky.

Dnes to pánové nainstalovali. Doufám, že to je dobře rozmístěné. Napravo na čestném místě by měla být ta státní a městská potom nalevo. Prý. Neměl jsem moc času to hledat, tak vycházím z toho co píšou na internetu.

Ještě jsem chtěl nasvícení náměstí. Kostela a radnice. Vzhledem k tomu, jak se propadnou příjmy města, to v brzké době neprojde. Tak snad někdy jindy v lepších časech.